top of page
Pakuotės

Šventinė linija „Žara“

Klientas – UAB „Rūta“

 

Tikslinė auditorijaValentino dieną švenčiantys ir dovanos ieškantys ištikimi UAB „Rūta“ pirkėjai.

Rinka – didysis procentas skirtas Lietuvai, planuojamas eksportas į Europos ir kitus žemynus.

Projekto tikslas – gerai žinomą ir įvertintą gaminį pateikti šventinėje ir dovanai skirtoje pakuotėje. Sukurti minimalistinį,  prabangiai atrodantį pakuočių linijos dizainą.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – maža pakuotės savikaina, bet prabangus vaizdas. Į pakuotę turi būti įtrauktos visos pagrindinės kalbos šalių, kuriose gaminys bus parduodamas (vaizdinėje dalyje pateikti dvi kalbas: lietuvių ir anglų). Grafinius elementus paskirstyti taip, kad aukso folija kainuotų mažiau.

Data – 2018 m.

© UAB „Rūta“; fotografas – Natalija Kurganovė

Šokoladinių saldumynų linija

Šokoladinių saldumynų linija

Klientas – UAB „Rūta“

 

Tikslinė auditorija – nuolatiniai UAB „Rūta“ firminių parduotuvių klientai.

Rinka – Gaminių linija skirta Lietuvai ir Europos sąjungos šalims.

Projekto tikslas –sukurti prabangią liniją, kuri būtų skirta dovanoti.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – į pakuotę įtraukti visas pagrindines  kalbas šalių , kuriose gaminys bus parduodamas (vaizdinėje dalyje pateikti dvi kalbas: lietuvių ir anglų). Sukurti minimalią prabangą, kuri be viso to, būtų pakankamai informatyvi.

Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“

2_edited.png
12.png
Šokoladai su priedais

Šokoladai su priedais

Klientas – UAB „Rūta“

 

Tikslinė auditorija – žemas ir vidutines pajamas gaunantys žmonės, 100 g. Produktas skirtas kasdieniniam vartojimui, jaunesnio amžiaus pirkėjui.

Rinka – didysis procentas skirtas Lietuvai, planuojamas eksportas į Europos ir kitus žemynus.

Projekto tikslas – produktų sukurti liniją, kurios dizainas būtų žaismingas ir spalvintas, o pakuotės kainuotų minimaliai. Išlaikant liniją, padaryti intuityvius dizainus, iš kurių būtų lengva suprasti apie šokolado procentą ir priedus.

Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“; fotografas – Rimvydas Riauba

Apačioje pateikiami trys skirtingo dizaino vizualizacijos.

Katalogai

Katalogas „Rūta“

Klientas – UAB „Rūta“

Tikslinė auditorija –  eksporto rinka, potencialūs partneriai ir užsakovai

Kalba – anglų kalba

Projekto tikslas – Išlaikant firminį stilių, sukurti katalogą, kuris informuotų apie visus eksporto rinkai siūlomus gaminius. Pristatyti kiekvieną produktą, informuojant apie jo gerąsias savybes ir išskirtinumą.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – išlaikant pagrindinius elementus, pažiūrėti į firminį stilių kiek moderniau.  Susisteminti gaunamą informaciją. 

Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“

Katalogas „Rūta“

Katalogas „Rūta“

Klientas – UAB „Rūta“

Tikslinė auditorija –  įmonės darbuotojai

Kalba – lietuvių kalba

Projekto tikslas išlaikant firminį stilių, sukurti vidinės komunikacijos įmonės katalogą, kuris informuotų apie visus pardavimuose esančius gaminius.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – gaminių asortimentas nuolat kinta, siekiant apsaugoti aplinką ir sutaupyti lėšų, reikėjo sugalvoti būdą, kaip kataloge pakeiti tik pasenusią informaciją: problema išspręsta, pasiūlius segtuvą su įsegamais puslapiais. Siekiant užtikrinti, kad keičiant medžiagą, neįsiveltų klaida, ant kiekvieno puslapio nurodoma korekcijos data, numeris ir kategorija. Kadangi įmonė turi daugiau nei 300 gaminių, tinkamas medžiagos susisteminimas yra labai
svarbu –  priimtas sprendimas informaciją suskirstyti į kategorijas pagal įmonės svetainę, kadangi tokia sistema darbuotojams yra gerai žinoma, o kategorijoje esančius gaminius pagal kainą, kadangi prabangių ar brangesnių gaminių pardavimas yra svarbesnis pardavimams.

Katalogą sudaro – 66 psl.

Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“

bottom of page