MossyFox  dizaino studija išsiskiria meile ir pagarba mus supančiai ekosistemai. Čia laimė gimsta tuomet, kai įvyksta santarvė tarp žmogaus ir aplinkos – vertinamas žmogaus individualumas, jo fizinė ir psichologinė sveikata, o kūryboje ir vartojime stengiamasi įkvėpti ar prisidėti prie sprendimų, kurie padeda mus supančiai aplinkai.


Laisvė yra MossyFox siekiamybė: laisvė kūrėjui (kliento pasitikėjimas) ir laisvė klientui (kliento idėjos įgyvendinimas, nepriklausomai nuo sudėtingumo). Naujas dizainas nėra naujas vaizdas, naujas dizainas, tai funkciją atliekantis rezultatas – siekiame sprendimų, kurie būtų sumanūs ir veiksmingi. 


MossyFox išskirtinumas, tai paprasti ir tvarkingi sprendimai. Sisteminame medžiagą taip, kad, informacija būtų apdorojama lengvai ir greitai. 


Samaninė lapė simbolizuoja protingus sprendimus ir atsakomybę.

Protingi ir atsakingi sprendimai

 
2_edited.png
12.png

Sveiki,

 

esu Sandra Navickaitė, MossyFox studijos  įkūrėja. Mano pagrindinis amatas – grafikos dizainas. Laisvalaikiu esu fotografė, iliustratorė, grafikė, kai kada rašytoja. Nors atliekamų darbų spektras yra platus, projektavimo metu stengiuosi sukurti tai, kas atsižvelgtų į mus supančią aplinką.

Kūrybos sferoje esu jau 6 metus. Baigiau Dailės ir dizaino pedagoginę specialybę Šiaulių universitete. Šiuo metu studijuoju Vizualinės komunikacijos dizaino magistrą (VDA). Dirbu laisvai samdoma dizainere. 

Kas yra MossyFox