top of page
Vertybės

Protingi ir atsakingi sprendimai

MossyFox  dizainai išsiskiria meile ir pagarba mus supančiai ekosistemai. Čia laimė gimsta tuomet, kai įvyksta santarvė tarp žmogaus ir aplinkos – vertinamas žmogaus individualumas, jo fizinė ir psichologinė sveikata, o kūryboje ir vartojime stengiamasi įkvėpti ar prisidėti prie sprendimų, kurie padeda mus supančiai aplinkai.

Laisvė yra MossyFox siekiamybė: laisvė kūrėjui (kliento pasitikėjimas) ir laisvė klientui (kliento idėjos įgyvendinimas, nepriklausomai nuo sudėtingumo). Naujas dizainas nėra naujas vaizdas, naujas dizainas, tai funkciją atliekantis rezultatas – siekiame sprendimų, kurie būtų sumanūs ir veiksmingi. 

MossyFox išskirtinumas, tai paprasti ir tvarkingi sprendimai. Sisteminame medžiagą taip, kad, informacija būtų apdorojama lengvai ir greitai. 

Samaninė lapė simbolizuoja protingus sprendimus ir atsakomybę.

2_edited.png
12.png
Kas yra
Autoportretas3.jpg

Sveiki, esu Sandra NavickaitėMossyFox studijos  įkūrėja. Mano specializacija – vizualiųjų komunikacijų dizainas. Nors atliekamų darbų spektras yra platus, pirmenybę skiriu pakuotės, firminio stiliaus ir leidinių dizainui – sritims, kuriuose turiu didžiausią patirtį.

Kūrybos sferoje esu jau 8 metus. Baigiau vizualiųjų komunikacijų dizaino magistrą Vilniaus dailės akademijoje. Taip pat dailės ir dizaino pedagoginę specialybę Šiaulių universitete. Nors darbo patirtį kaupiausi įvairiuose maisto, baldų ir žiniasklaidos įmonėse, šiuo metu esu laisvai samdoma dizainere. 

bottom of page