top of page
Pakuotės

„Greenz“ pakuotės

Klientas – UAB „Rūta“

 

Tikslinė auditorija – „Greenz“ linija skirta vidurinei ar aukštesnei klasei; sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms.

Rinka – didysis procentas skirtas Lietuvai, planuojamas eksportas į Europos ir kitus žemynus.

Projekto tikslas – įtraukti į liniją naujus gaminius. Sukurti pakuotės dizainą, kuris atskirtų naują gaminį ir išlaikytų bendrą, jau esamą „Greenz“ prekinį stilių.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – į pakuotę įtraukti visas pagrindines kalbas šalių, kuriose gaminys bus parduodamas (vaizdinėje dalyje pateikti dvi kalbas: lietuvių ir anglų). Kuriant dizainą, atsižvelgti į spaustuvės ir saldainių fabriko reikalavimus:

  • Saldainių fabriko atveju, susirinkti informaciją, pagal kurią būtų galima padaryti tinkamą lipduko ir sveriamo saldainio pakuotės kirtimą. Pakoreguoti pakuotės išklotinę, kad jos tūris tiktų numatytam saldainių kiekiui. Pakuotės išklotinė turi būti lengvai ir greitai sulankstoma gamybos.

  • Bendradarbiaujant su spaustuve, pasirinkti protingą spaudos būdą („pantone“ ir CMYK spalvų santykio nustatymas, siekiant atrasti tinkamiausią variantą kokybės ir kainos atžvilgiu). Pakuočių dizaino elementus pateikti taip, kad visoms 6 dėžutėms užtektų vienos lako klišės. Užtikrinti, kad visos pakuotės atitiktų norimą rezultatą (apsilankymas spaustuvėje spaudos metu). 

 

Data – 2018 m.

© UAB „Rūta“; fotografas – Rimvydas Riauba

Katalogai

„Greenz“ katalogas

Klientas – UAB „Rūta“

 

Tikslinė auditorija – „Greenz“ linija skirta vidurinei ar aukštesnei klasei; sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms.

Kalba – katalogas turi tris versijas: lietuvių ir anglų kalba, latvių ir anglų kalba ir tik anglų kalba.

Projekto tikslas –  Išlaikant bendrą prekinio ženklo stilistiką, sukurti katalogą, kuris informuotų apie visus „Greenz“ linijoje esančius gaminius. Pristatyti kiekvieną produktą, informuojant apie jo gerąsias savybes ir išskirtinumą.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – informacijos pateikimas ir sutalpinimas.

Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“

bottom of page