top of page
Etiketės

Namų kvapų etikečių linija „DEVA simple posh“

Klientas – UAB „Prekių ir paslaugų grupė“

 

Tikslinė auditorija – Klientai, kuriantys prabangią ir jaukią namų aplinką

Rinka – Europos sąjunga

Projekto tikslas – sukurti etikečių liniją, kurios dizainas atspindėtų firminį įmonės stilių ir pakuojamą gaminį. Etiketės turi būti prabangios ir minimalistinės. Liniją sudaro 7 skirtingi namų kvapai, kurie sudarydami vieną liniją, turi atsiskirti vienas nuo kito.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – dizainą paruošti taip, kad vienos etiketės spaudos kaina neviršytų klientui priimtinos kainos. Surasti sprendimą, kuris leistų įgyvendinti dizainą. Konsultuotis su tiekėjais, parinkant tinkamą popieriaus storį ir spalvas.

Data – 2020 m.

© UAB „Prekių ir paslaugų grupė“

Stiliaus vadovas

Stiliaus vadovas „Deva simple posh“

Klientas – UAB „Prekių ir paslaugų grupė“

 

Tikslinė auditorija – Dizaineriai ir reklamos gamintojai

Kalba – lietuvių kalba

Projekto tikslassuvienodinti prekinį stilių, išlaikant tik ženklą. Pagal tai sukurti stiliaus vadovą, kuris paaiškintų logotipo ir grafinio stiliaus naudojimo principus. Orientuojantis į turima informacija, sukurti trūkstamą. Viską susisteminti taip, kad informacija padėtų su firminiu stiliumi dirbantiems dizaineriams ir reklamos gamintojams, o firminis stilius laikui bėgant išliktų vientisas. Kuriant stilių, atsižvelgti, koks dizainas reprezentuoja įmonės veiklą. Elementus, kurie tinkamai dera prie vertybių, įlieti į naująjį stilių.

Pagrindiniai projekto iššūkiai – trūkstama informacija apie logotipą ir įmonės  vertybes. 

Data – 2020 m.

© UAB „Prekių ir paslaugų grupė“

bottom of page