• MossyFox

Rūšiuojamas kavos puodelis, kurį sudaro100 proc. popieriaus

Vartotojiškoje visuomenėje, kuriai svarbi kiekviena minutė, vienkartiniai indai yra labai populiarūs. Ši tendencija sukuria tonas šiukšlių, iš kurių, perrūšiuojama mažiau nei 25 proc. Įprasti popieriniai kavos puodeliai nėra lengvai perdirbami, kadangi jie yra pagaminti iš plastikiniu popieriumi padengto kartono.„Frugal“ puodelis išsprendė šią problemą. Tai yra paprastas sprendimas, kurio gali imtis bet kurios atliekų tvarkymo įmonės, perdirbančios popierių.“ Šis projektas buvo sukurtas 2016 metais ir oficialiai pristatytas 2019 metų pradžioje.


Iš karto po šios inovacijos pristatymo, „Frugal“ sukūrė dar vieną tvarų gaminį: iš popieriaus suformuotą kavos dangtelį, kurio gamybai buvo panaudotos cukranendrių atliekos ir tvarus medžio pluoštas.


Skirtingai nei kiti standartiniai vienkartiniai puodeliai, „Frugal“ yra pagamintas iš perdirbto kartono, nenaudojant hidroizoliacinių chemikalų. Tai reiškia, kad puodelio maistinis įklotas perdirbimo metu lengvai atsiskiria. Abu elementai gali būti perdirbami atskirais srautais. Tai reiškia, kad puodelį galima mesti į perdirbimo šiukšliadėžę.


Naujos technologijos sukūrė kelią tolesniems pritaikymams. Šis atradimas gali pasitarnauti ir vienkartinių lėkščių ar šildomų sumuštinių pakuotėms. Kiekvienas toks atradimas priartina mus prie to, kas saugo ir tausoja gamtą.

.

.

.

Plačiau apie tai skaitykite „Forbes“.

#inovacija #popieriniaipuodeliai #Frugal #perdirbimas #rūšiavimas #forbesstraipsnis

#innovation #pappercup #Frugal #recycling #sorting #foresarticle

KONTAKTAI

Vilnius / Šiauliai (Lithuania)

labas@mossyfox.net

+370 643 12 173 mob.