Pakuotės

Leidiniai

1/12
1/6

Knygų, žurnalų, laikraščių, katalogų ir bukletų dizainas, bei maketavimas.

Įvertindami turinį ir auditoriją, kuriai leidinys bus skirtas, pasiūlome tvarkingą ir patogų dizaino variantą. Vizualinį turinį apdorojame taip, kad projektas būtų estetiškai patrauklus. Medžiagą susisteminame, siekdami greitai ir nesudėtingai randamo turinio.

Kaina – nuo 50 Eur

Dėžučių, maišelių ir etikečių dizainas, skirtų produkto
įpakavimui.

Įgyvendiname Jūsų poreikius nuo pradinės idėjos ieškojimų, iki tinkamo paruošimo spaudai. Sukuriame maketą, kuris atsižvelgia į pakuojamą produktą ir auditoriją. Dirbame su kongrevo, folijavimo ir dalinio lakavimo galimybėmis. Konsultuojame Jums rūpimais klausimais.

Kaina – nuo 50 Eur

1/12

Firminė atributika

Vizualinė komunikacija

1/16

WEB ir spaudai skirti dizaino maketai: baneriai, plakatai, atvirukai, lankstinukai, skrajutės, lipdukai, iškabos, proginiai raštai, stendai, skirtukai, naujienlaiškiai, komerciniai pasiūlymai, kortelės, tentai ir pan.

Siūlomas platus paslaugų pasirinkimas. Siekiant tinkamiausio rezultato, pateikiami 3 ir daugiau dizaino variantų. Maketo išvaizdą sukuriame pagal kiekvieno kliento poreikį ir skonį. Konsultuojame įvairiais dizaino klausimais.

Kaina – nuo 15 Eur

Logotipas, logotipo vadovas, firminio stiliaus vadovas, vizitinės  kortelės, skaidrių šablonas, elektroninio parašo šablonas,  firminiai maišeliai, stendai, dovanos, internetinės svetainės dizainas, iškabos, ir pan.

Naujai kuriame ar tobuliname dizainą pagal Jūsų poreikį. Tęsdami darbą su firminiu stiliumi, atsižvelgiame į esamą turinį, išlaikome sėkmingus, kliento atpažįstamus elementus ir ištaisome dizaino klaidas.

Kaina – nuo 20 Eur

Mūsų Klientai

Visit Šiauliai
Vanila
Trivilita
ruta
Oliver
Šiauliai plius
Rolanta
etaplius
Logopedinis kabinetas
Linksmas lagaminas
Gubernija
220 jardu
Baltic secret
DEVA
Bauswern
Visit Šiauliai
Vanila
Trivilita
ruta
Oliver
Šiauliai plius
Rolanta
etaplius
Logopedinis kabinetas
Linksmas lagaminas
Gubernija
220 jardu
Baltic secret
DEVA
Bauswern

KONTAKTAI

Vilnius / Šiauliai (Lithuania)

sandra@mossyfox.net

+370 643 12 173 mob.